Белосток

Szwaczka в Белостоке

2 500-3 000 зл., удаленная работа, среднее-специальное образование, опыт работы от 2 лет
Kovalyk Yulia, pracownik burowy
на Флагма с 2 марта 2016
Тел: +48 575 33X XXX

Описание вакансии

Запрошуємо на роботу 5 швей.

Пошиття трикотажних виробів на промислових машинках, а також оздоблювальних машинках. Робота 200 км від Познаня в напрямку Півночі. Зарплата 8 зл. за год. Гарне безкоштовне житло поблизу ви

Zapraszamy do pracy 5 szwaczek.

Szczegóły dotyczące odpowiednich kwalifikacji to - krawcowa, szwaczka - umiejętność szycia na maszynie przemysłowej typu overlok, stebnówka, renderka (popularnie zwana dwuigłówką z przeplotem dolnym). Najlepiej gdyby osoby skierowane miały doświadczenie w szyciu dzianin, choć jeśli szyły tylko tkaniny to nie wyklucza tego że nie poradzą sobie z szyciem dzianin. Wynagrodzenie - 8 Zl. / godz. Praca - 6 dni w tygodniu po 10-12 godz. Mieszkanie bezplatne.

робничого цеху. 6 робочих днів по 10-12 годин, але не менше 8 годин денно.

Обновлено: 2 мая 2016, 11:22
Все вакансии компании: 11
Работа за границей  49 000 вакансий
Флагма* Сайты 49 стран